Úvod Lyžařská střediska Achensee - Region

Achensee - Region

Lyžařské středisko Achensee - Region se rozprostírá v nadmořské výšce 930 - 1 870 m a najdete ho v Tyrolsku.

Achensee také představuje tyrolské jezero, jehož oblast kromě lyžování nabízí i další sportovní areály. Mnohé možnosti jsou tu také pro odpočinek. Hotely mají často wellness centrum. 

Nejvíce sjezdovek se nachází ve středisku Christlum. Výzvou pro zkušené lyžaře představuje černá sjezdovka, která vede přes Gföllalmgraben. Oblibě se těší i lyžařská lanovka Rofanseilbahn a sjezdovky najdete také u Tourengehern.

Své si tu najdou i běžkaři, kteří se vydávají na své trasy kolem obce Achenkirch. Nejlepší běžecká stopa vede z Petisau do Falzthurntal. Cestou si prohlédnete okouzlující skalní převisy a stěny Karwendelu a projedete se také slunným údolím.

 


Diskuse (2 komentáře)

Dalibor, (25. 08. 2012 10:51) Reagovat
Že by cíl naší zimní dovolený? Někdo mi říkal, že je tam pěkné lyžování. tak shromažďuju více informací. Máte někdo nějaké reference, případně typ na jiné zimní středisko v Rakousku? Hledám něco středně náročného pro rodinu s odrostlými dětmi.
Marek, (28. 09. 2012 19:58) Reagovat
Já jsem byl v Rakousku už v mnohých lyžařských střediscích a na špatné jsem ještě nenarazil. Tady jsem ještě nebyl, ale věřím, že kvalita bude srovnatelná s ostatními rakouskými středisky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lyžování v Rakousku.cz
Kontakty