Úvod Lyžařská střediska Lungau

Lungau

Lungau se nachází v nadmořské výšce 1 020 – 2 360 m n. m. Jde o rozsáhlý region. Nabízí vám kolem 200 km sjezdovek.

Nejznámější a nejoblíbenější je sjezdovka Grosseck - Speiereck, která má moderní osmimístnou kabinovou lanovku. Vychutnáte si tu 9 km sjezd do údolí Mauterndorf. Převýšení je tu 600 m. Další lyžařské možnosti vám nabízí Katschberg - Aineck. Čeká vás tu dětský funpark a slunečné svahy Fanningberg.

Své si tu najdou i běžkaři. Je tu mnoho lyžařských stop a jsou tu i školy běžeckého lyžování.

Oblast Langau vás potěší svým častým slunečným počasím. Je tu také nádherná příroda plná horských jezer a vodopádů.Kvalitního odpočinku si tu můžete užít v relaxačním středisku Sam-Sunn.


Diskuse (3 komentáře)

Iris, (25. 02. 2013 11:20) Reagovat
Úžasná lyžařská oblast. Byli jsme tam s manželem a tak kvalitně jsme si už hodně dlouho nezalyžovali. Hned bych se tam vrátila. Za mě mohu jen doporučit. Už teď přemýšlíme, kam si pojedeme zalyžovat příště. Jisté je, že to bude někde v Rakousku.
Barbora, (07. 11. 2013 12:02) Reagovat
Za naší rodinu také mohou doporučit. Jsou tu různé sjezdovky různých úrovní, takže si zalyžuje každý. Klidně bych se sem také zase vrátila na lyžovačku, ale manžel spíš preferuje poznávání nových míst.
Nina, (12. 02. 2014 19:08) Reagovat
také nám to někdo doporučoval, tedy jestli jsem se nespletla v názvu. Hledáme teď vhodné lyžařské středisko na první týden v březnu. Nevíte, jak je to tam s obsazeností v ubytování. Jestli, když si třeba zamluvíme místa v hotelu či horské chatě několik dní před odjezde, jestli něco seženeme.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lyžování v Rakousku.cz
Kontakty